Про нас

Ласкаво просимо на наш веб-сайт!

Ми – меблева фабрика “Garant”, яка працює на ринку вже 19 років. За цей час нам вдалось завоювали визнання як в Україні, так і за її межами. Наша компанія спеціалізується на виготовленні високоякісних корпусних меблів, які поєднують у собі елегантний дизайн та функціональність.

Зараз ми маємо понад 2000 дилерів-партнерів по всій території України, які довіряють нам своїх клієнтів. Крім того, ми розширили діяльність за кордоном і успішно співпрацюємо з 14 країнами світу. Наші меблі можна знайти в Німеччині, Латвії, Литві, Естонії, Греції, Угорщині, Болгарії, Румунії та інших країнах.

Завдяки нашій команді досвідчених фахівців та високоякісним матеріалам ми виготовляємо понад 1500 моделей меблів. Кожен наш виріб – це продукт дбайливої роботи та великої уваги до деталей.

Ми пишаємося своїми досягненнями та запрошуємо Вас долучитися до сім’ї клієнтів “Garant”. Надійність, якість та стиль – ось, що робить наші меблі особливими. Довірте нам створення атмосфери затишку та комфорту у Вашому будинку або офісі, і ми з радістю допоможемо зробити Ваші мрії реальністю.